| PepsiGirl a întrebat:

Cei care sunteți la școala pe ce clasa treceti? Eu pe a 7-a

8 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

A12a

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

La fel.

| TheLifeIsGood a răspuns:

TPU ar trebui sa ne faca sa obtinem pareri diferite la intrebari serioase, care ne pot ajuta intr-un fel sau altul. Si sincer habar n-am cu ce te ajuta pe tine sa stii in ce clasa suntem...

| Antonies a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Meriți fundă.

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru Antonies):

Mersi happy

| Nemessys a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Exact. Sau mai sunt unii trolleri care pun intrebari de genu :,, fetelor, ati suge-o pentru 500 de lei? " Adica serios. cu ce-l ajuta pe el treaba asta?
Dupa cum a spus si terup25war, meriti funda. laughing)

Oricum, mai sunt si unele intrebari care sunt mai mult un subiect de disctutie. De exemplu, am pus eu o intrebare cu :,, ce cred strinii despre tara noastra?"
Evident ca pot trai si fara raspunsuri dar... intelegi ce vreau sa zic.

| CautFilmHorror a răspuns:

Scoala vietii are doar s-klasse

| Ciprian0106 a răspuns:

Liceu a 9-a la Toma Socolescu big grin