| Denis8518 a întrebat:

Cel care a descoperit laptele...ce facea cu vaca?

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Probabil era la pascut cu ea si a vazut ca are acel rotund cu niste bubite pe ea.

A inceput sa traga de ele si a iesit laptele. ^^

4 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Ipoteza este in felul urmator:Vacile, ca toate mamiferele au pui. Puii lor se numesc "vitei". Acestia, prin instinctul lor animlic simt caldura mamei dar si de unde le provine hrana si anume ugerul vacii.Omul vazand chestia asta a actionat in masura astfel incat in prezent consumam laptele vacii.
SI CAN dvaca nu mai era buna de lapte laughingo mancau, ...Asa se face si acum. Hmmm?! Sau poate altii o mai cinfunda si cu o papusa

| DianaIsHere123 a răspuns:

laughing laughing laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cOoKieNeRd a răspuns:

Uite ca la asta nu m-am gandit niciodata : o

Se pare ca si zoofilii au ajutat planeta cu ceva : ))