| CarlaHecox a întrebat:

Omul care a descoperit laptele de vaca...Ce incerca el de fapt sa faca cu vaca aia? Cel mai idiot raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Cred ca el nu se gandea sa o mulga, vroia doar sa s**a ceva laughing

| CarlaHecox explică (pentru jj95):

Esti genial laughing

| jj95 a răspuns (pentru CarlaHecox):

laughing merci

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Mergi la T/A.
Răspuns:Voia să și-l pună în cap ori să-l foloseasca pe post de vopsea de gard.
Pa, pa.

| LarriBia a răspuns:

Tocmai ai pus cea mai idioată întrebare. Așteaptă puțin, vine imediat și răspunsul idiot pe care îl aștepți! oh go on

| Xtadelo a răspuns:

Exista T/A.

| Okami23 a răspuns:

Poate s-a gandit ca daca a mers cu nevasta, merge si cu vaca

| CarlaHecox explică (pentru Okami23):

rolling on the floor

| Okami23 a răspuns (pentru CarlaHecox):

Ce vrei? laughing poate asa s-a intamplat

| Kidutzu99 a răspuns:

Sa si-o traga cu vaca... logic

| Mihai1999Mihai a răspuns:

So bea laughing