| ELD a întrebat:

Cine a fost in Spania sau care are rude acolo nu vreau lucruri copy paste dupa net ca asta pot sa fac si eu. As vrea sa stiu ceva lucruri in legatura cu oamenii de acolo si obiceiurile lor mai la toate festivitatile...mersi celor ce ma ajuta.

1 răspuns:
| midas92 a răspuns:

La Spanioli NU exista Craciunu ca la noi romanii adica sa fie trait asa cum e la noi...la ei e doar o Sarbatoare numita Sarbatoarea Regilor sau ceva de genu in care mer cu caruri pe strazi si inpart dulcuiri la copii