| Jem65 a întrebat:

As vrea sa stiu cat mai multe informatii despre CONFERINȚA, si nu vreau copy paste de pe wikipedia.
M-ar ajuta foarte mult daca mi-ati da cat mai multe informatii despre acest subiect!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Conferinta este o discutie in grup despre un subiect dat, in care fiecare participant isi poate spune parerea, sa puna intrebari si sa primeasca raspunsuri.
Conferinta se poate face atat intr-o locatie stabilita, cat si online, pe chat-uri sau canale special preparate.
Conferinta de presa difera un pic: unul sau mai multe persoane prezinta subiectul, respectiv raspund la intrebarile puse de reporterii prezenti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conferința?rolling on the floor de presă?