| JokKer a întrebat:

Cine a privit serialul the vampire diaries? Da cine a citit cartea? Eu le-am privit, serial cool, si cartea la fel, dar serialul nu-i facut dupa carte nu-i asa?

3 răspunsuri:
| Gosh. a răspuns:

Hei happy
Em vazut toate episoadele aparute si am citit si cele 3 carti.
Da, intr-adevar, serialul nu respecta cartea, dar amanndoua sunt SUPER!

| Rukhsandra a răspuns:

Ba da e facut dupa carte, cica, dar filmu nuprea seamana cu carte rolling on the floor
adica e cam diferit laughing

| madalina97_7115 a răspuns:

Da le ador pe ambele:XDin cate am inteles nu sunt chiar la fel. Elena trebuia sa fie blonda dar au incercat sa o faca sa arate la fel ca Bella din Twilight parcahappy