| S3bastiaNN a întrebat:

Cine a vazut Magicieni contra Varcolaci pe Disney Channel si i-a placut?

13 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Mie! dar finalul...cam tristsad.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna da mi-a placut mult de tot.La sfarsit am plans, s-a terminat atat de tristsad
Numai bine.

| LoveSelena a răspuns:

Eu am vazut, a fost fain, daca n-ai vazut intra peteava.ro sau desene-animate-online.net

| BananaSuparata a răspuns:

Eu, mi-a placut cel mai mult faza in care s-au batut intre ei

| DarkSkittles a răspuns:

Eu am vazut si se termina cam trist...

| Pufoshenia a răspuns:

Eu l-am vazut.Dar mi-a parut rau ca Justin a trebuit sa se desparteasca de Julieta

| Timee೩ a răspuns:

- Mieeeeeeeeeee love struck

| bibigaby a răspuns:

Eu si mi-a placut mult!

| oFatha a răspuns:

Mieeeee

| cryna a răspuns:

Si eu am vazut, mi-aplacut dar a avut un final cam naspa sad

| Pandicorn123 a răspuns:

Eu si imi place tare mult funda?

| S3bastiaNN explică:

Aveti dreptate. Si mie mi-a placut dar finalul cam trist

| littleangelforever a răspuns:

Mie partea a 2 a fost foarte romantica si...m-a facut chiar si sa plang