| ady46 a întrebat:

Cine ar vrea sa mearga la un magazin cu toate jucariile din lume?

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Știi care sunt jucăriile preferate ale femeilor? Le-ar avea și pe alea? Că altfel nu mă joc.

NOname
| NOname a răspuns:

A, și vreau s-o iau de parteneră de joacă pe Leo. Că amândouă am dat în mintea copiilor și sincronizarea, ca de obicei, va fi perfectă.

NOname
| NOname a răspuns:

A, îl băgam la mijloc și pe PoneiulTroian. Că văd că se pricepe și el la jucării.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu-i nimic, te las să te joci cu cei care au trecut testul, oricum am treabă. O zi bună.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Eeeeeeu!love struck

| Dumnezău a răspuns:

Jucarioare sexuale?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Eram sigură că asta vei zice laughing!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah,sunt cel mai previzibil ticalos, nu-i asa? smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Eşti Dumnezău, iar eu sunt soră-ta, îţi dai seama că ştiu! Normal că eşti previzibil, frăţioare.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca nu sunt total previzibil, ca mai sunt un pic mahmur...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Aaa, deci de-aia nu ai intrat pe TPU ieri seară? Eram sigură, bă!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce le mai ghiceste, mititica de ea, ma face sa ma simt mandru cu o astfel de surioara!

| Leocerba a răspuns:

Chiar cu toate-toate?batting eyelashes
Desigur, eu!

| Leocerba a răspuns:

Hei,ady46,pe ceilalti nu-i baga in seama, ca eu am spus primaaaaa! ei doar s-au luat dupa mine laughing

| Kerli a răspuns:

Cineva care are in banca un cont cu muuuuuuuuuuulte zerouri la sfarsit

| annyannya a răspuns:

Toate jucariile din lume?batting eyelashes Euuu! love struck :d

| Angelique a răspuns:

De ce as vrea sa merg acolo? Daca chiar sunt toate jucariile din lume atunci n-as incapea!tongue

| LiaPaula10 a răspuns:

Daca ar fi cu lucruri electronice as mai zice! Dar un magazin cu jucarii... In nici un caz!

| Abandoned a răspuns:

Daca ale tlenulete ma bag si eu!

| Ana10000100 a răspuns:

Eu, dar...Ce sala mare ar trebui sa fie!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunt gratis şi le pot lua acasă, cel puţin o parte, vreau şi eu! Aşa-s eu mai copilăroasă, nu daţi cu pietre big grin.

| Beibyyyyyy a răspuns:

Chear toate toate Euuuuuu!

| ExtraGirl a răspuns:

Eu doar sunt toate jocurile din lume!