| AndrikNebunik a întrebat:

Cine are cont pe failist? Si cine poate sa-mi dea o invitatie? plzzzzz! din tot sufeltul! adesa mea: andreea.cool94@yahoo.com
plzzzzz! care-mi da invitatie

16 răspunsuri:
| Sebyzuq a răspuns:

Uite aici un forum unde se dau asa ceva, si eu am primit tot de la ei, sunt de treaba. o sa-ti trimit un mail cu linkul unde poti sa primesti invitatziewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are cont pe failist sa-mi de ie si mie o invitatie plis. adresa mea buia. florin@yahoo.com va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dau mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Y5yq5u4 j7ikws5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mskoirtvk483-kd-2kdd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care are cont pe failist si cine poate sa-mi dea si mie o invitatie plizz adresa mea vlad_vladuttzz@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are cont pe failist asta e id meu batista_bobi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga id meu miki_boss90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as avea si eu nevoie de o invitatie pe failist va rog frumos daca se poate id meu este salvador_patrik multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cate vrei tu

| gheghe a răspuns:

As vrea si eu una pe sergiu.valean@yahoo.com

| maryo7001 a răspuns:

Vreau si eu invitatie plzzzcrying cine imi da si mie

| Flabus a răspuns:

Am eu dar le vand pe 1 euro in Orange

| BoGdAn_7188 a răspuns:

Cine poate sa imi dea si ie o invitatie va rogbig grin Pe bogdan. vlad41@yahoo.com PLIZZhappy