| oti12 a întrebat:

Va rog cine poate sa imi de-a o invitatie pentru failist si dresa mea de Yahoo! Messenger este oti.cami@yahoo.com.

3 răspunsuri:
| ytalyanu a răspuns:

Eu am cont si nu pot face invitatii, trebuie sa ai vip+ si pentru asta trebuie sa faci donatii, adica trimeti mesaje cu suprataxa, in concluzie este foarte greu, dar mai ai o sansa. daca ai un prieten care are cont roagal sa-ti de idul si parola

| error1234 a răspuns:

@donbaxter...io am vip fratelo.crede-ma ca am platit pentru el, sunt uploader, si DA conturile comune chiar merg...asa ca bai bine nu te baga unde nu sti.bafta.

| BlackAngel a răspuns:

Nu mai merg invitatiihappy
Sunt prea multi inainte doar cei cu vip pot sa dea

@ionutzz nu mai vorbii prostii nu trebuie sa platesti nimicwinking si nu merg conturile comnunewinking sunt doar niste porcarii

Daca ai noroc sa aiba cineva Vip poate sa iti dea