| RELU2749 a întrebat:

Cine are nevoie de un admin? Nu conteazapentru ce. Poate fi pentru un blog, o pagina de facebook, un site sau un server de cs.Nu conteaza.

Sunt priceput la astfel de chesti.Sunt bun la scris povesti la bloguri, stiu sa aleg poze pentru pagina de Facebook si am si am experienta in cs, si vreau sa imi pierd timpul adminsitrand orice.

8 răspunsuri:
| pasareacenusie a răspuns:

Eu doresc... si odata pe luna iti reincarc si telefonul daca ma ajuti sa cresc pagina Just one life dupa facebook

| RELU2749 explică (pentru pasareacenusie):

Ma bag. Dami id-ul tau de mess sa vedem cum sta treaba.

| pasareacenusie a răspuns (pentru RELU2749):

Deci kiddu.coco sau cm_punk_the_one contacteaza-ma cat de repede poti

| pasareacenusie a răspuns:

Kiddu.coco sau cm_punk_the_one... contacteaza-ma cat de repede poti

| Kids_Alina_1990 a răspuns:

Eu! Doar ca e o pagina micuta si as vrea un ajutor neaparat sa ma ajute sa o mie de likeuri!

| RELU2749 explică (pentru Kids_Alina_1990):

Cum se cheama pagina ta? Dami Id-ul tau de mess

| Kids_Alina_1990 a răspuns (pentru RELU2749):

Alinuta_frumusica18@yahoo.com

| pasareacenusie a răspuns (pentru RELU2749):

Kiddu.coco sau cm_punk_the_one