| ionutzxz a întrebat:

Cine doreste sa fie admin pentru o pagina facebook! Se numeste iubesc audi si are peste 27.000 de like-uri? sa fie cat de cat activ! Multumesc pentru intelegere! ( cei cu off topic sunt doar tampiti)

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Eu stau cam zece ore pe internet zilnic, in ce costa aceasta meserie?

| anarox31 a răspuns:

Eu vreau, am si experienta in Social Media si administrez trei pagini in acest moment. Pot fi activa pentru doua postari pe zi (cum este si recomandat, desi pagina cu atatea like-uri se poate descurca lejer cu o singura postae pe zi- prea multe plictisesc utilizatorii).