| SandraLidia95 a întrebat:

Cine imi da si mie multe statusuri frumoase si mai deosebite, nici prea scurte dar nici prea lungi? Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| hasseki a răspuns:

Am ramas aceeasi fata de care stiai si-atunci. Dar acum nu mai sunt papusa, pe care cand n`o vrei s`o arunci!

Si eu care speram. ca tu erai pentru mine cel mai potrivit Acum stiu, da stiu, ca doar m-ai mintit.

Era seara putin trecut de ora noua, afara deja incepuse sa ploua ea vroia sa vina sa'l mai vada, dar el mintind ii zise ca are alta treaba

Ea nu e d` vna ca intre ei s`a terminat. "Ai grij d` tine!" i`a spus el cand a plecat...

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi!

"Mi'am deschis agenda la capitolul "Ex" u esti la cap' de lista la minciuni cu "te iubesc". mars mah :Xx "

Acum ne intalnim pe strada si imi zambesti.Pastrezi secretu`n tine, stiu ca ma iubesti[

Si m'ai vazut cu el de mana. Ai ramas blocat pentru o clipa. Pentru prima oara in viata paream chiar fericita!

# Ai face bine s`o uiti, nu fi bou!

○ Stau intinsa pe spate. cu ochii inchisi si. ma gandesc la primul baiat. pe care` am fost blestemata sa-l iubesc.

orice s`ar intampLaa `. noi intr-o zii ne vom reveDeea`! Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa `!

Cand O so` pierzi. O sa vezi ca ti`e greu fara ea... Chiar daca acum nu crezi

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdutej.

Ai mintit prea mult, cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos, ea nu vrea sa te mai vada. : -J

Alt baiat imi strange mana, si`mi spune ce simte Eu iti spun cu` te-am uitat, desi traiesti la mine`n minte

Acum nu mai pot si imi e greu sa stau cu altcineva! Nu pot sa ma gandesc la altu' esti doar in mintea mea!

Imi ´ aduc aminte ´ cat ` de mult ma iubea ´ cum prietenilor ´ le Zkea.: Frate nu pot ' trai fra ea!

• si spune-i "te iubesc" ca-ti pare rau c-ai fost asa, promite-i ca n-o sa repeti din nou prostia ta

*Încã de la început ti-am spus cã e prea pe fatã... Dar tu ti-ai dat mult prea multã importantã

•• O Iubeai Fara Regrete`! Si Daca Te Intreba Cineva Atunci Ce Inseamna Pentru Tine Cu Lacrimi In Ochi Spuneai:E O Parte Din Mine!; xX

"Si-mi aduc amintee. Cum imi zambea Shii ma priveaa. Si-mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa asta reaa"

Cand te'am vazuT dn` nou pe strada M'ai salutat sj dintr'o data Am simtsit cu` ma topeSc

Mi`e dor s` te privesc fara s` spun nimic. Mi`e dor s` numar secundele un pic cate`un pic
Nimic din ce`am facut n`am regretat...am uitat de toti care m`au uitat

Viata e ca un castel de nisip.Stiu bine.Promit sa profit doar un pic!

Câteodată simt că nu pot să mă trezesc. Câteodată simt că cerul meu albastru devine gri. Câteodată doar urăsc toată lumea...

Mi`e dor de simplele, banalitati pe care le faceai, mi`e dor de simplu` te iubesc, pe care mi`l spuneai.

Un singur lucru bun am invatat de la tine. sa-i dau dracu` pe toti daca mie imi e bine.

Altceva nu scoti Doar copiezi Nu-i nici o Surpriza Ca te-ai curenta si-n cur ca sa ai la public priza.

Ne este frica sa nu pierdem Pe cine avem mai dragi Si cate'o data'n viata E mai bine sa si taci

Cand eram suparata! O tigara si un sfat! Cat de mult a contat.( Poate sa mute si muntSii din loc. Pentru ea e prea tarziu sa mai c0nteze vreun efort. )

E timpul sa vezi cu ce ai mai ramas de fapt.Cand ai avut de unde sa alegi...nu ai stiut la ce ai renuntat.

Te iubea fraiere! Chiar te'a iubit candva; x Priveste'o dar stai departe, acum nu te mai vrea! E mult prea tarziu pentru regrete, tot ce'si dOreste e sa pOata sa ierTe

"• mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •"

Mă`ntreb şi`acum,, Asta e ce mi-am dorit?!

Daca e sa inchid ochii tot o sa zambesc...Merg inainte, nici prin minte nu-mi trece sa ma opresc! b-)

Orgoliul e mult mai preSus de iubire.

Am invatat ca oricum ai taia. orice lucru are 2 fete!

Aveam caractere imbibate in orgoliu, de asta acum momentelor de vis le purtam doliu.

De astazi am un scop, sa pun fericirea mea pe primul loc!

E timpul sa vezi cu ce ai mai ramas de fapt.Cand ai avut de unde sa alegi...nu ai stiut la ce ai renuntat.

Nimic din ce a fost nu se v'a mai repeta... dar ne v'a fii dor candva...

zambєstє'n fata rauluι sι nu va avєa nιcιo putєrє.; x

ღE o vorba : "Ce nu te omoara te face mai puternic!" Si au fost momente in care am fost gata sa renuntz la tot Mi s`a zis ca n`o sa pot, ehh... uite ca inca potღ

Aproape tot se iarta, nimic nu se uita!

♥ Erai un rau ce imi facea bine Dar mandria sh orgoliul meu m'au facut sa renunt la tine:X ♥ happy Sper sa iti placa!