| BalonnasheDeSapun a întrebat:

Cine imi da site-ul de descarcat gratuit Photoshop, si imi spune pas cu pas pe ce sa dau clik ca sa il descarc, vreau sa fie bun, caci mai sunt programe intitulate Photoshop si nu merg deloc.

7 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Daca vrei sa modifici pozele foloseste pe asta care e online http://www.photofunia.com/

| BalonnasheDeSapun explică:

Vreau unul bun sa imi fac coperte pentru pagini de facebook

| mihhyroxyy a răspuns (pentru BalonnasheDeSapun):

E foarte bun.Pentru aia il folosesc si eu.Dai click pe link si se decarca.

| Monster08 a răspuns:

Ai aici site-ul (sigur e bun de aici am descarcat si eu):
http://downloads.phpnuke.org/......op_CS5.htm

Trebuie doar sa dai click pe butonu "Free Download".

| BalonnasheDeSapun explică (pentru Monster08):

Da, se incarca, se incarca...

| mihhyroxyy a răspuns:

Http://orasul-brasov.ro/download-adobe-photoshop-cs3-portable/
Uite linkul il gasesti mai jos.Dai click pe el si se downloadeaza. Dupa el se va arhiva si cand il vei deschide va trebui sa scrii parola asta:orasul-brasov.ro

Eu l-am descarcat de aici si merge.

| BalonnasheDeSapun explică (pentru mihhyroxyy):

Si de unde dau download? ca nu stiu /