| qweer a întrebat:

Cine imi sa si mie cateva ideei pentru blogul meu adica ce credeti ca lipseste :-? intrati aici http://adynablog.blogspot.com/ [daca nu merce puteti da un searci pe google ca nu va doare tastatura :)) ] plizzz cel mai folositor raspuns primeste @};- FuNdItZzA @};-

1 răspuns:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Cred ca ai prea multe caractere pentru nume. Mai scoate din ele. Nu stiu ce i-ar lipsi blogului tauthinking Poti sa faci un articol cu cele mai noi melodii sau un concurs cu titlul de "Cea mai frumoasa poza".