| Orbithh a întrebat:

Cine imi traduce si mie din limba franceza in limba romana? fundita E CLAR!big grinans notre appartement nous avons un salon avec des meubles neufs.Ma chambre est petite, mais claire. J'ai un lit, une petite table, des chaises et un coin-joujoux.

Răspuns Câştigător
| pitic20 a răspuns:

In apartamentul nostru noi avem un salon cu mobila noua. Camera mea este mica, e clar. Eu am un pat, o masuta, scaune si un colt pentru jucariihappy

Funda?big grin

18 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

In apartamentul nostru noi avem un living cu mobilier nou.Camera mea este mica dar curata.Eu am un pat, o masa mica, scaune si un colt cu jucarii.
Sper ca te-am ajutat.E tradus bine 100 %. Bafta! :*

| maryellen91 a răspuns:

In apartamentul nostru noi avem o sufragerie cu mobila noua.camera mea este mica dar luminoasa. eu am un pat o masa mica cu scaune si un colt cu jucarii

cam asa ceva nu mai stiu bine nu am mai facut franceza de 2 ani

poti cauta translator online dar nu traduce bine!

| BloodMagickNecromance a răspuns:

În apartamentul nostru avem un salon cu mobilă nouă. Camera mea este mică, dar clară. Am un pat, o masă, scaune și un colț cu jucării.
P.S : Nu ai voie cu teme pe site.

| Smile94 a răspuns:

In apartamentul nostru noi avem o camera(cred) cu mobila noua. camea mea etse mica dar incapatoare.eu am un pat, o masa mica, scaunele si un colt pentru jucarii

| Weeedha a răspuns:

In apartamentul nostru avem un living cu mobilier nou. Camera mea e mica, dar clara. Eu am un pat, măsuţă, scaune şi un colţ cu jucarii.

| FlorinaRuby a răspuns:

In apartamentul nostru noi avem un living cu mobila noua (sau mobilier nou). Camera mea este mica,dar(...).Eu am un pat,o masa mica,scaune si un colt cu jucatii.

Sper ca este corect,ca nu am folosit google translator sau mai stiu eu ce, asta e din ce imi amintesc eu.

Pa, pa:*

| FlorinaRuby a răspuns:

In apartamentul nostru noi avem un living cu mobila noua (sau mobilier nou). Camera mea este mica,dar(...).Eu am un pat,o masa mica,scaune si un colt cu jucatii.

Sper ca este corect,ca nu am folosit google translator sau mai stiu eu ce, asta e din ce imi amintesc eu.
Pa, pa:*

| ιяιηυк a răspuns:

Buna! Te ajut eu!happy
Uite:

In apartamentul nostru, avem un living cu mobilier nou.Camera mea este mica, dar clar.Am un pat,o masa micuta, scaune si un colt cu jucarii.

Cam asta este traducerea in romana pentru ceea ce ai scris tu mai sus^

Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!happy

| luciana200972 a răspuns:

In apartamentul nostru avem o sufragerie cu noua piese de mobilier. camera mea este mica, dar clar. Am un pat, o mica masa, scaune si un colt cu jucarii.
nu sunt 100% ca este bine

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Esti o proasta. Nu sti sa folosesti un dictionar pe gugal. Suck a d.ck!

| SkyHigh a răspuns:

În apartamentul nostru, avem un salon cu mobilier nou. Camera mea este mică, dar clară. Am un pat, o măsuţă, scaune, şi un colţ de jucării. Baftă! happy

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

în apartamentul nostru avem un living cu camera de noi.Mobilieul meu este mic dar clar.Am luat un pat, masuta, scaune si un coltde jucarii.

| SueElla a răspuns:

Pai,eu sunt in clasa a V-a si fac primul an de franceza, dar cred ca te pot ajutabig grin In apartamentul nostru avem o camera de zi(sau living) cu mobilier nou.Camera mea e mica dar clara.Am un pat, o masuta, scaune si un colt cu jucarii.Eu cred ca e destul de corectbig grin. Sper ca te-am ajtat! Pa!

| c0ol a răspuns:

În apartamentul nostru avem un living cu mobilier nou. Mobilierul meu este mic, dar "clar".Eu am un pat, o măsuţă, scaune şi un colţ cu jucării.

| browneyes99 a răspuns:

Anii nostri apartament avem un lounge cu cameră neufs.Ma mobilier este mic, dar claire.J luat un pat, măsuţă, scaune şi un colţ jucărie.
am tradus pe google stiu ca nu e bine

| metallica666 a răspuns:

In apartamentul nostru, noi avem un salon cu mobilier nou. Camera mea este mica, dar clara(luminoasa). Eu am un pat, o masa mica, scaune si un colt cu( pentru) jucarii. practic traducerea e asa. mult succes la franceza

| metallica666 a răspuns:

DaaNNuuTzz da tu ma, estitare destept ''gugal'' ...hahahaa

| dianaprintesa a răspuns:

în apartamentul nostru avem un living cu camera de neufs.Ma mobilier este mic, dar claire.J luat un pat, măsuţă, scaune şi un colţ jucărie.asa ar veni tradus dar mai gandeste-te ca ai gresit. fundita?