| ingerashpierduth a întrebat:

Cine imi zice si mie ce scrie in acel articol despre Miley din noul numar Bravo(cel cu Brithney pe coperta)?
Va rog mult mult
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Buna!
am eu acel numar!
iti scriu ce scrie despre ea:

''Miley Cyrus Fotografiata cu noul iubit

Abia a terminat cu filmarile pentru ''Hannah Montana'' ca actrita are deja o multime de oferte.Mai mult, Miley a acceptat un rol in pelicula ''I'm like Sooo Undercover'' unde l-a cunoscut pe noul ei iubit.Acesta se numeste Joshua Bowman, este englez si partenerul de filmare al lui Miley.Cei doi au fost deja surprinsi impreuna de paparazzy in parc in timp ce se sarutau sau pe strada in timp tineau de mana.Nu mai este nicio surpriza pentru nimeni ca Miley se indragosteste de partenerii de film, asa ca asteptam sa vedem cat o va tine. ''

Atat. sper ca te-am ajutat!
Scuza-mi eventualele greseli

bye-bye

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck