| IrInA9618 a întrebat:

Cine joaca bitefight, ținutul 5, îmi puteți spune și mie cum pot sa ma înscriu într-o alianța? dau funda :d

4 răspunsuri:
| Viper_1588 a răspuns:

Trebuie sa primesti invitatie, nu mai stiu sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba pe cei care joaca si ii cunosti tu fato

| 19razvan99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poi ca sa poti sa te inscri in alianta trebuie sa trimiti tu cerere; Dupa ce intri la alianta care vrei sa te inscri; cauti pe pagina aia ceve de genu "Cerere de Intrare in alianta; daca membri te vor atunci te accepta; iar daca nu trebuie sa intri in alta alianta.Dar sa nu crezi ca te va primi alianta de pe primul loc...
pe TINUTUL 5 am jucat dar acum joc pe TINULTUL15 nume alianta (PRO)
Grad=Stapan; Locu 1.

| 19razvan99 a răspuns:

FUNDA...
Trebuie sa trimiti cerere la alianta...