| ady_3636 a întrebat:

Cine-mi spune si mie ce inseamna dau fundita mai detailat...

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cand treci cu mouse peste raspunsul meu iti apare o imagine cu cifra 1 in dreapta? Pune mouse si da click acolo.

| andy_3925 a răspuns:

Pai...atunici cand cineva pune pe TPU o intrebare ii ''mituieste'' pe ceilalti useri sa raspunda, spunand ca da fundita. fundita(de obicei) se da pentru cel mai bun/fofositor raspuns.este doar un mod de a ii face pe oameni sa raspunda la intrebari cat mai bine.