| mely4you a întrebat:

Cine poate sa-mi dae si mie un site de unde pot descarca ...photoshop-ul?

Răspuns Câştigător
| LittleAngel_7803 a răspuns:

Eu am photoshop CS4 si daca vrei ti-l pot trimite prin messager. Dureaza cam jumatate de ora sa se descarce dar apoi merge impecabil. Poti sa-mi lasi un mesaj cu ID-ul tau iar eu o sa il adaug si o sa pot sa ti-l trimit. Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| AndrikNebunik a răspuns:

Buna,

nu este sigur sa-l descari prin internet caci poate avea multi virusi.
Si eu am photoshop si merge super!winking daca vrei, ti-l pot trimite pe mess (mail). I-mi dai id-ul tau pe privat si ti-l trimit acolo!winking

Sper sa reusesc sa te ajut!winking :*

| alexshobyx a răspuns:

Du-te prietene esti chiar retardat ...este si greu sa dai pe google un search cu "download photoshop free"...