| anonim_4396 a întrebat:

Cine se joaca cityville (pe facebook)? Stie cumva de unde sau cum se poate descarca cityville allbot/bot pentru citycash? Daca da, ajutati-ma si pe mine, va rog :* happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ShArKeR a răspuns:

Nu exista asa ceva... si un sfat prietenesc, nu descarca nimic asemanator de pe internet (cityville bot, etc.) pentru ca nu-i nici un bot, este un mare virus.

| AleexNC a răspuns (pentru ShArKeR):

Stiu ca unele sunt virusi, mersi de sfatwinking dar apropo exista aia stiu sigur happy