| Motzuletzz a întrebat:

Cine si-a facut temele pentru la scoala sau meditatii?

14 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

BunahappyEu nu am avut teme in aceasta vacanta, la meditatii am avut 10 teste, mai am de facut 2 si m-am apucat sa invat pentru examenhappy

| Băscuţă a răspuns:

Nope. Nu am avut teme.
Dar m-am apucat de citit... Sper să termin până începe şcoala.

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Eu pe juma de ce?

| ChaseTheMonster a răspuns:

Imi propun sa le fac duminica seara.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu chiar aseara le-am facut.
Pac-pac si gatalaughing.
Dar tu?waiting

| Motzuletzz explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Eu azi am inceput sa le fac...dar foarte putinbig grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Motzuletzz):

Pai eu nu am avut mult. Adica am avut de trandus un text la franceza, la engleza de treminat de conjugat un verb si sa mai adaug ceva la dosar, si cam atat.Adica am mai avut si de citit la romana, dar biblioteca este inchisa si am citit doar o carte si am si povestit-o, ii ajunge si atat doamneilaughing...Si cred ca maine sau duminica o sa ma uit si eu pe lectii, ca am cam uitathee hee. Pup!

| Motzuletzz explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Eee e bine ce ai facut tu, plus cartea citita.happy Asa am sa fac si eu in weekend-ul asta. :*

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Motzuletzz):

Nu e mare lucruoh go on. Oricum eu ma bucur pic ca incepe scoala, doar pentru ca imi revad colegi...laughing

| AnonymousQ666 a răspuns:

Eu le-am facut duminica, luni si marti(azi) tu? happy

| Motzuletzz explică (pentru AnonymousQ666):

Hmm azi e joi...Eu putin am facut azibig grin

| Cenusareasa09 a răspuns:

Eu nu am avut de scris.Dar am facut ceva plobleme si am invatat ceva ca sa zic si eu ca am facut ceva in toata vacanta asta.

| Vladimir315 a răspuns:

Eu sunt in clasa a 10 a dar nu am teme...
ca de am profesori,, interesati'' de viitorul elevilor

interesati=indiferenti

| Bianca25055 a răspuns:

Eu, mi le-am facut in prima zi de vacanta laughing