| anonim_4396 a întrebat:

Cine site un privat de metin 2 cu rate peste 500 care are site de register si download si nu e inchis?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin 2 universe

| Dragutzul a răspuns:

A facut eu un server e pe hamchi descis mereu 16/24 mai putin de la 12:00 pranz pana la 18:00 ca sunt la scoala dar are rate de 1000% zilnice super eventuri ai militar din prima cu bani maxim etc. dar de curand mi-a aparut o eroare in virtual pc ''Enter full pathname ofshell or RETURN for /bin/sh: ''
Ce e de facut ca sa pot porni serverul te rog ajuta-ma si iti dau gm pe server.
Id meu de mess este alexutzu2010dragutzu