| Adinamaria a întrebat:

Cine stie cum sau unde poti modifica o poza, sa apari tu in diferite pozitii in aceiasi poza?

Răspuns Câştigător
| Aero_7920 a răspuns:

Daca ai un telefon mai nou ai putea sa dai la modul de poza si iti va da ceva sa faci 4 poze intr-o imagine, 6, 2 (Cred ca doar pe touchscreen) fundita?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista un program care se cheama photoscape si poti pune diverse poze asa va iesi ce vrei tu

| Sorin_4540 a răspuns:

Scuze nu am inteles intrebareahappy

foloeste PhotoScapewinking

| Lucian4 a răspuns:

Alea sunt poze în format gif(în mişcare), nu se pot pune la messenger. Nu ştiu în ce program se modifică.

| Dan_1293 a răspuns:

Buna, viziteaza http://photofunia.com/.