| pizzahut a întrebat:

Cine stie glume cu cioc cioc? big grin

6 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Eu! Eu! Eu! Cioc cioc big grin
Cioc, cioc"!…Sf. Petru, deschide usa … In fata usii, nimeni!…
Peste 5 minute iar "cioc, cioc"!…de data asta, Sf. Petru era pregatit in spatele usii! …smulge usa cu putere si mai apuca sa-l vada pe unu’ care disparea rapid!…
- Mai, de ce te tii de prostii si bati pe la usa si te joci cu nervii mei?…
La care, insul, cu tristete-n glas, departandu-se- n viteza….
- Ce sa faaaac?!…daca ma tot resusciteaza astiaaaaa! …

-Cioc, cioc!
-Cine-i acolo?
-Polo!
-Polo cine?
-Polo...nicu!
Tu mai știi altele? Numai bine!

| DeeaVonP a răspuns:

''Cioc! Cioc!''
Eu : -Cine e?
El/Ea : Mortea
Eu :...-Iubitule, a venit mama ta...
laughing

| BunnyRabbit a răspuns:

Sunt foarte slabe astea, iti recomand sa alegi altele... Urmareste 10 lucruri pe youtube sau SatanaPC. Au ei niste faze foarte tari... ai grija pentru ca au limbaj vulgar

| pizzahut explică (pentru BunnyRabbit):

Imi trebuiau pentru o piesa big grin

| alex15186 a răspuns:

-Knock knock!
-Who's there?
-Daisy
-Daisy who?
-DAISY ME ROLLING

| Claudiu155 a răspuns:

Cineva: Cioc, cioc!
Emo: Cine e acolo?!
Cineva: Eu, te omor!
Emo: Stai, ma omor singur.