| andreeaanny a întrebat:

Cine stie melodia din reclama pro tv unde sunt prezentate filmele verii si canta un barbat la inceput o melodie veche cateva secunde...imi doresc mult sa aflu va rog...este recenta reclama si o da de cateva ori pe zi.

3 răspunsuri:
| bmwm a răspuns:

Hey salut, ai putea sa imi descrii cateva versuri din melodie? poate te pot ajuta

| andreeaanny explică (pentru bmwm):

Uite un link melodia este cea de pe fundal ...nu am gasit-o nici pana acum :))...cred ca cu link-ul acesta o sa poti intelge cel mai bine. multumesc anticipat:) http://youtu.be/LdkXJuVUX1c

| Mitincu_Irinel_1979 a răspuns:

Gavin degraw= fire