| Robieski a întrebat:

Cine stie niste jocuri pe tablete in care trebuie sa ai grija de un animalut? Sau sa ai grija de o ferma?

2 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Incearca Green Farm, este foarte frumos, si poti sa il joci la infinit.

| Jackster a răspuns:

''Pou'' este un joc exceptional in care iti poti ingriji propriul ''animalut'', poti sa-i pui haine, ochelari, ii dai de mancare (peste 8 categorii).
Pou-l meu e de nivelul 50 si chiar daca ma joc acest joc de peste 5 luni, tot nu m-am plictisit.

Cat despre jocuri cu ingrijire de ferme am auzit ca ''Happy Farmer: Stranded'' este foarte ok.