| blueskydarkeyes a întrebat:

Cine stie sa-mi zica niste jocuri in care trebuie sa construiesti? Adica sa-ti dezvolti un oras sau ceva de genu.
Si niste jocuri in care trebuie sa ai grija de o 'ferma' sa ari pamantul, sa semeni si sa recoltezi grau, orz, porumb etc.

3 răspunsuri:
| LauraFlorentina12 a răspuns:

O solutie buna ar fi toate jocurile de acest gen de pe Facebook. Spre exemplu : FarmVille, CityVille, CosterVille, CastelVille, Happy Family, Happy Farm etc vezi si tu ce sugestii mai primesti! Succes.

| youngandbeautiful a răspuns:

FarmVille,CityVille,CosterVille, CastelVille, Happy Family, Happy Farm
Daca nu vrei ceva de pe facebook poti sa te joci RollerCoasterTycoon 3 sau chiar Sims

| marincea2013 a răspuns:

Poti descarca farming simulator 2013 e super tare ...sau jocuri de strategie gen age of empire 1 2 3 poti contruii case etc. si poti face battle cu restul playerilor din mapa succes.