| MadalinaElena5 a întrebat:

Cine vrea sa fie inca o admina la pagina mea?

10 răspunsuri:
| Lisa968 a răspuns:

Eu. ma descurc mai ales la pozele cu elimina si povesti love struck

| MadalinaElena5 explică (pentru Lisa968):

Http://www.facebook.com/......rofile.php da like si te pun admina dar sa stii avem doar 49 de likeuri momentan.imi dai id-ul tau sa vb?

| MadalinaElena5 explică (pentru Lisa968):

Deci vrei sa fi admina?

| Lisa968 a răspuns (pentru MadalinaElena5):

Anaysa_l am dat si like. sunt Lisa Eu

| Lisa968 a răspuns (pentru MadalinaElena5):

Da

| Eliiza a răspuns:

Care este pagina ta? Poate as dori sa fiu eu puppy dog eyes Eu sunt admina la Balonase Colorate smug

| MadalinaElena5 explică (pentru Eliiza):

Http://www.facebook.com/......rofile.php asta este pagina mea.DEci vrei? am nevoie de mai multe admine. damiid tau sa vb

| MadalinaElena5 explică (pentru Eliiza):

Deci vrei?

| Eliiza a răspuns (pentru MadalinaElena5):

Daa. cristinutza_yo98@yahoo.com

| Eliiza a răspuns (pentru MadalinaElena5):

Lumea nu e activa pe pagina voastra, poate ar trebuie mai bine sa va faceti alta, dar nu stiu, faceti cum vretiwinking