| katalinakarina a întrebat:

Cine vroiati sa castige finala la romanii au talent? Ce parere aveti in legatura cu faptul ca a castigat-o Cristian Gog? Merita? ( eu una cred ca da )

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Am zis de la inceput ca tipu` asta merita. Ma asteptam sa ia el premiul.

13 răspunsuri:
| HoneyCocaine a răspuns:

Eu vroiam Krem dar si Cristian este foarte, foarte bun.

| PisyKiss a răspuns:

Eu vroiam sa castige Lil Motion sau Aset Crew deoarece au fost supper! + ca ii si cunosc(o parte dintre ei) Cristian Gog chiasr a meritat! Cum sa mai traiasca cineva cand nu-i mai bate inima?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu a meritat. Au fost altii care chiar au avut talent cum ar fi Radu Ionescu. El a facut niste trucuri care foarte probabil au fost mana in mana cu juriul si doctorul.

| Vickzye a răspuns (pentru suntserios):

Pai si daca nu si-a oprit inima, tot nu se explica cea cu servieta, plus ca mai mult conteaza sa faca show, ca oamenii sa placteasca bani pentru. a-l vedea, iar el chir a facut mare parte din oameni sa creda ca citeste ganduri, chiar daca e adevarat sau nu.By the way, sunt fatatongue

| suntserios a răspuns (pentru Vickzye):

Nu zi ca omul nu face spectacol. Daca ar face trucurile alea pentru mine atunci da, dar asa la televizor nu imi garanteaza nimeni ca e doar o regie.

| Vickzye a răspuns (pentru suntserios):

In fine, oricum deja mi-am schimbat parerealaughing. Aseara pe a2 a fost o emisiune in care a aparut Iosefini ala, si a spus ca ce-a facut el poate face oricinetongue

| VictorL a răspuns:

Eu am stiut ca el o sa fie primult deoarece el este cel mai tare dintre cai mai tari si este cel mai talentat roman as vrea sa vie la romanii au talent si in sezonul 3! Chiar a meritat-o si trebuie sa ne bucuram toti!

| Vickzye a răspuns:

Totusi, sa citesti gandurile si sa iti opresti inima nu-i chiar la mintea cocosului, deci cred ca merita!

| suntserios a răspuns (pentru Vickzye):

De ce esti asa sigur ca i s-a oprit inima? Pentru ca asa ai vazut pe un monitor al unui aparat care nici nu stii daca functiona cum trebuie sau nu.

| WaKeUp19 a răspuns:

Eu vroiam sa castige Krem, sau Cristian Gog. Dar sunt dezamagit ca Cristian a zis ca in finala va arata niste trucuri dar n-a aratat.
Eu unul cred ca krem merita locul 2 sau chiar locul 1, dar la voturile astea depinde de juriu si ce zice juriul.

| BluePage a răspuns:

Merita. eu l-am votat. daca era sa nu castige el vroaim sa castige mihai petraiche. Dar el chiar face ceva special. Dar ati vazut ca atunci cand a deschis valiza aia era un plic din care a scos un plic pe care scria "cristian gog" si andi a zis numele castigatorului si el a castigat, deci oare chiar a prezis ca el va castiga?

| AnneAnna a răspuns:

Eu vroiam sa castige Krem, Cristian Gog, Mihai Petraiche, Asset Crew, Lil Motion, sau XTreme Brothers laughing Deci sunt multumita de rezultat...

| Florin_Ciocodei_1992 a răspuns:

Ce au votat telespectatorii intr-un numar fabulos la "Romanii au talent"? Un raspuns mai clar aveti aici: http://www.facebook.com/groups/Frag.din.lumea.reala/