| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca 20, 26 grade celsius e o vreme buna pentru a merge la piscina?

11 răspunsuri:
| IonutCG90 a răspuns:

Bună Fefe. Dacă piscina e interioară și sunt 20 grade merge. Dacă este exterioară/externă vorba lui Thunder, cel puțin 25 grade.

| anonima0101 a răspuns:

Nu, o sa racesti.

| Armenianeek a răspuns:

Nu.

| ithunder a răspuns:

20 nu, îţi recomand între 25 şi 30 grade.

| Solstiţ1u a răspuns:

Nu, e racoare pentru piscina, apa are nevoie de mai mult de 25ºC ca sa se incalzeasca happy poate alta data

| IonutCG90 a răspuns (pentru Solstiţ1u):

Apa piscinelor nu se incalzeste la temperatura externa big grin. Piscina are sistem de incalzire proprie mai puțin în prima zi după filtrare/curatare, atunci e rece big grin călie.

| Solstiţ1u a răspuns (pentru IonutCG90):

Nu toate piscinele au sistem de incalzire propriu, depinde de fiecare piscina in parte, omul intreba de temperatura i-am dat un motiv plauzibil pentru care nu ar trebui sa mearga la piscina cand sunt 20ºC afara happy nu prea am tangente cu piscinele deci nu-s asa experimentata in domeniul piscinelor si al incalzitii apelor si etc si etc happy

| IonutCG90 a răspuns (pentru Solstiţ1u):

Nici eu dar majoritatea piscinelor au ingalzire propriehappy. Cele personalizate n-au tongue. Adica cele construite direct de propietari sau cu ajutoare(fara firme autorizate)

| Solstiţ1u a răspuns (pentru IonutCG90):

Da, chestii d-astea laughing in concluzie fara piscina azi laughing

| IonutCG90 a răspuns (pentru Solstiţ1u):

big grin

| Tereny a răspuns:

Daca afara sunt 20, 26 de grade inseamna ca in apa sunt cu mult mai putine grade. Ai putea sa incerci, depinde daca vrei sa stai in apa sau la soare. Poate alta data... big grin