| Syssissy a întrebat:

Credeti in horoscop? De ce? Ce zodie sunteti?

8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Nu prea ma bazez pe horoscop, mai ales in luarea deciziilor, dar sunt constienta ca unele caracteristici ale zodiei mele si alte rahaturi de-astea chiar mi se potrivesc. UNELE.
Sagetator sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ceva cred, capricorn...

| IonelaaaS a răspuns:

Eu personal cred pentru ca de multe ori mi s-a intamplat ceea ce mi s-a scris in horoscop, sunt zodia taur

| MerVeilleuX a răspuns:

Eu nu cred în aşa ceva...

| KompliKat a răspuns:

Eu nu cred pentru ca nu mi s-a intamplat nici o data ce scria la horoscop! p.s sunt zodia Leu

| Cristina98A a răspuns:

Da cred. De ce? Pentru ca majoritatea lucrurilor citite sau ascultate pe undeva sunt chiar adevarate. prezicerile la horoscop mi se adeveresc mare parte din ele, iar tot ce citesc despre zodia mea ma caracterizeaza. Sunt Sagetatorwinking

| Pintea a răspuns:

Eu nu cred, pentru ca oriunde te-ai uita Diferite programe TV arata horoscopul diferit.
Si mie mi s-a intamplat cate odata ce scria, dar tot nu Cred.
Fecioara.straight face

| QuickShifter a răspuns:

Ca membru al speciei umane, imi place sa ma consider mai evoluat decat cei care faceau jertfe umane la luna plina sau isi planificau viata in functie de miscarea unor corpuri ceresti pe care abia acum incepem sa le intelegem. cred in puterea subconstientului de a modifica alegerile pe care le facem de-a lungul zilei functie de anumite actiuni, cum ar fi ascultarea horoscopului la cafea dimineata, sau citirea lui in pauza de pranz. cat despre faptul ca "uneori se mai potriveste", e normal. si eu daca ma apuc sa fac cate 12 preziceri pe zi, 365 de zile pe an, pentru 20 de milioane de oameni, e o sansa mare sa o nimeresc la fix pentru destui oameni. asadar, daca inca mai e nevoie sa specific. nu, nu cred in horoscop