| Lavy_5428 a întrebat:

Ce zodie sunteti si care credeti ca e cea mai frumoasa?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pestii.Sunt deosebiti de eleganti si fetele si baietii(sunt rac)

11 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu sunt in zodia Gemeni.
Zodia mea preferata esti Scorpion.

O seara placutahappy

| alessia a răspuns:

Eu sunt sagetator... mie sincer imi place zodia fecioara.nu stiu de ce dar...happy

| Ana a răspuns:

Berbec

| forever4you a răspuns:

Eu sunt gemenii, cred ca cea mai frumoasa este fecioara nu stiu dar imi place mie si mi-ar placea sa fiu fecioara, dar imi place si leulbig grin

| Maraaa a răspuns:

Eu sunt varsator si sunt ff multumita pentru ca se zice ca varsatorii sunt visatori----------) chiar e adevarat smug
si cu horoscopul meu din 2011 e f bun happy

| TI a răspuns:

Heii!

Eu sunt in zodia berbec.
Da. Apreciez toate celelalte zodii, dar nu vad de ce sa nu mi se para zodia Berbec una dintre cele mai frumoase zodii!
Ma caracterizeaza! Sunt incapatanatabig grin si perseverentahappy.

Da, imi plac si alte zodii, cum ar fi Fecioara / Scorpioon... si alteleehappy.

Dar cel mai mult imi place zodia berbec deoarece ma reprezinta si arata ceea ce suntwinking.

Fundaa?batting eyelashes

| lariisa99 a răspuns:

Rac(si cred ca cele mai frumoase sunt racul pentru ca este sensibil romantic este calm si leul care este total diferit de rac este incapatant, are calitati de conducator, siguranta de sine, creativitate) racul are planeta in luna si leul in soare iar elementul definitoriu pentru rac este apa iar pentru leu este focul deci sa observa cat de diferite sunt cele 2 zodii care cred (scuze pentru cacafonie)eu ca sunt cele mai frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsator big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt gemeni dar mereu mi-au placut varsatorii cel mai mult datorita amuzamentului lor...happy

| ina_4481 a răspuns:

Pai eu sunt leu, si sunt cea mai puternica stiti voi regina, si da eu cred ca is chiar super frumoasa intr-adevar am unele defecte da orice baiat cand ma vada vrea sa fie cu mine deci...chiar sunt frumoasa oricum nu spun asta cu rautate ci o spun ca toate de fapt sunteti frumoase trebuie doar sa aveti incredere in voi si sa spuneti asta cu incredere love struck va pup

| gumus a răspuns:

Eu sunt varsator si lumea imi zice mereu ca sunt frumoasa amuzanta chiar daca satu de vorba ci cineva sta cu mine de drag ca ai fac sa rada etc prieteni de pe facebok mereu cand lipsesc se supara nu stiu dc dar i-am antrebat si miau ras ca cand nu sunt eu se plictisesc si rudele la fll ma considera o persoana cuminte dulce frumoasa dar cand se cearta cu mine si nu asc ce imi spun ma fac cu totii ancapatanata imi rasp ca sunt ancapatanata ca un catar straight face sincer ma oftic cand imi spun asta :@ ancem sa ma musc de buza de jos de nervi si sper ca te am ajutat big grin