| crystyna1992 a întrebat:

Credeti in horoscop? Ce zodie sunteti?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Da, in cel facut de profesionisti...nu de genul "azi, cei din zidia Leu s-ar putea sa aiba un accident de masina..."
Sunt in Sagetator... cea mai "iubareata" zodie.
Consulta www.astro.com

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Habar n`am daca cred sau nu in horoscopthinking
Majoritatea sunt porcariilaughing
sunt racbig grin

| SweetCandy a răspuns:

Da cred...eu sunt varsator...big grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt sagetator... Nu cred in horoscop. Il citesc cand vreau sa "aud" ceva anume. Si caut un horoscop in care sa scrie ce vreau eu (ca oricum in fiecare scrie altceva).

| BUBULINA a răspuns:

Lolll elena am ras copios si sanatos laughing)

mlm
| mlm a răspuns:

Asa si asa, in horoscopul general se mai potriveste cate ceva dar in cel zilnic mai nimic.Sint in zodia Gemenilor.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu nu prea cred in horoscop thinking
sunt zodia berbec big grinbig grinbig grin

| viki a răspuns:

Cateodata cred, cateodata nu.eu sunt scorpion.tongue

| alle_1861 a răspuns:

Uneori, capricorn.

| vyol3ta a răspuns:

Poi nu s-a intamplat niciodata ce au zis ei asa ca nu prea cred
sunt zoadia rac (29 iunie)

| D-Anna a răspuns:

Balantasmug eu una nu cred de doi bani in magariile asteaoh go on si in general chiar am facut un studiu asa a la deealaughing oameni cred in horoscop cand e de bine cand e de rau "ah ce prostie si horoscoapele asteaoh go on" si daca ar fi adevarate at nu s-ar intampla exact contrariul a ceea ce "zice" horoscopulwinking smug

| SweeTLemon a răspuns:

NU prea cred...de multe ori spune doar abureli...Sunt zodia Taur.

| Myu a răspuns:

Da, cred in horoscop si de cele mai multe ori mi se potriveste ceea ce prezic astrologii. Sunt scorpie devil ( scorpion )

| man a răspuns:

Sun zodia pesti si nu pre bag in zama scuze seama horoscopul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ...e.horoscop? dar... zodie? ce e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Capricorn, de crezut cred doar atunci cand imi convine, daca e de rau, uit ca exista horoscop laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred! dar m-a amagesc! sunt scorpion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zic ca nu cred? No fac! Sa zic ca cred? Nici asta no fac! Cate odata citesti si e ceva folositor si de alta data e contrariul celor scrise! Deci eu sunt 50%/50%. Multe din horoscoapele citite intr-o zi sunt chiar diferite si nici nu au sens! Sunt Rac! O zi buna la toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un varsator foarte sociabil si horoscopul mi se potriveste aproape mereu este o sursa de informatiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, Varsator

| Andeea_6354 a răspuns:

Sa sti ca, cred...Sunt taur :X