| florin9316 a întrebat:

Cu ce echipa de fotbal tineti? Dau funda celui care tine cu cea mai buna echipa tongue

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cu Steaua. Din fotbalul extern am tinut cu Ac Milan multa vreme. Din pacate acum e in cadere aceasta mare echipa. Odata cu declinul milanez am inceput sa tin cu Man Utd.

14 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Steaua:p

| pepe a răspuns:

Dinamo.

| Aiicha a răspuns:

Categoric Steauawinking

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Țin cu C.F.R Cluj. După mine, e cea mai bună echipă din liga 1 tongue

| Ervin a răspuns:

Din românia cu dinamo, din străinătate cu barcelona. şi cu liverpool

| AshuraElric a răspuns:

Cand am vazut intrbarea m-am gandit ca te referi la una dintre echipele de fotbal care au participat la Cupa Mondiala(nu m-am gandit binehappy )in orice caz tin cu echipa Spaniei pentru ca mi-au placut cum au jucat si la Campinatul European in 2008(mi se pare o echipa capabila sa castige cupa)De la noi din tara(cam toate marile echipe ne-au dezamagitsad)nu pot spune ca tin cu o anumita echipa. O alta echipa din afara care m-a ipresionat este cea a Japoniei(ma asteptam sa piarda din prima)

| Georgii a răspuns:

SteaUa`; x

| florin752010 a răspuns:

Barcelona de afara, si de la noi cu C.F.R. Cluj.(este echipa momentului).

| Roxii a răspuns:

Steaua! sus steaua jos dinamo si rapid!

| daanyelaa a răspuns:

Dinamo si urziceni(sunt din IL)tonguetongue tu?

| deea_2417 a răspuns:

Dinamo si barcelona

| claum01 a răspuns:

Dinamobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid laughing

| Elena_4739 a răspuns:

Steaua`love struck

Trup si suflet pentru culori`!winking