| ɮʀɨֆȶɛռǟ a întrebat:

Cui ii place master chef? cu cine tineti? de ce?

14 răspunsuri:
| love10andra a răspuns:

Mie-mi placee! Si tin cu Mimi, deoarece gateste foarte bine, nu este inganfata si trisoare ca altii! Fundaa?

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

E interesanta emisiunea, e altceva, fara pitzipoance si cocolari. Imi place de Bogdan si Petru.

| ParadiseCaroline a răspuns:

Sunt dependenta de emisiune din data de difuzare. Sincer cred ca toti au sanse, singura persoana al carui caracter mi se pare putin deplasat este Andreea.

| ParadiseCaroline a răspuns (pentru ParadiseCaroline):

Al Andreei(scuzati graseala).

Răspuns utilizator avertizat
| UnVis a răspuns:

Mie-mi place si tin cu Sisoko fiind ca e amuzant

| Alinna20 a răspuns:

Mie! Tin cu Andreea, Izaura si Mimi.Una dintre ele mi-ar placea a castige! Pentru ca ele stiu ce vor si gatesc bine!

| GeaninaNicoleta a răspuns:

De Izaura si Andreea gatesc foarte bine[dupa parerea mea] sunt curajoase si frumoase

| Alexandru_Stefan_1997 a răspuns:

Da imi place foarte mult masterchef deoarece iti mai dau idei ce mai fac bucatarii si te-ai putea face si tu...si nu stiu cu cine sa tin dintre bogdan si mimi, bogdan are aspectul genial dar si la mimi are gustul.o sa fie o batalie grea pentru masterchef

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru_Stefan_1997 a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

Eee...ce sa zici si tu happy acum serios cine mai este mai bun decat mimi si bogdan, cine iris laughing sau alina laughing....pai cam pe astia ii vad favoriti nu ca tu repede m-am luat dupa tine ca favortii nu-s doar pentru tine happy

| Rares_Chirca_1991 a răspuns:

Cu petru deoarece e tanar si poate gati foarte bine