| mihai186199 a întrebat:

Cum ar fi fata ideala(ca fizic si caracter)?winking Funda pentru cel mai creativ raspuns.

Răspuns Câştigător
| Kirby a răspuns:

Fizic ar trebui sa fie inalta, cam 1.70, bruneta,ochi caprui,par lung si buclat la varfuri,buze nu foarte mari, iar la caracter ar trebui sa fie vesela, serioasa si amuzanta atunci cand trebuie si optimista.Sa fie sigura pe sine, dar sa nu traga concluzii pripite si sa stie ceea ce vrea.

2 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Sa fie frumoasa, nu ca un model si sa zambeasca mereu. Sunt fata, sper ca nu are nimic ca imi spun parerea.

| 123456789_9071 a răspuns: