| Asyul95 a întrebat:

Cum as putea sa ma inalt si sa-mi creasca sanii?

Răspuns Câştigător
| aleee07 a răspuns:

@asyul96 nu prea se poate. Sanii raman asa cum te-a inzestrat mama natura, nu ii poti mari dar ii poti ajuta sa creasca mai repede. Dupa ce iti faci dus, ii poti masa incet, mananca cat mai multe fructe si legume, pentru ca au vitamine, ai grija de ei, sa nu ii lovesti. Daca vrei te poti duce la o farmacie si iti iei tinctura de marar, dar ai grija ca ingrasa. Iar in legatura cu inaltimea, joaca basket. Te sfatuiesc sa nu iei nici o pastila, pentru ca iti distrugi corpul si sanatatea. Nu cred ca trebuie sa iti faci atatea griji in legatura cu aspectul tau, cred ca esti frumoasa oricum, pana la urma urmei fiecare om e frumos in felulul lui! Sper ca te-am ajutat. Bafta xD. >; d<

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pentru crescut in inaltime, ar fi bun sportul. Sporturi ca handbal, baschet etc. Pentru sani, am auzit ca anticonceptionalele ar avea acest efect, dar e bine totusi sa ceri sfatul unui doctor.

| nonny50 a răspuns:

@asyul96 : Tu nu erai baiat? raised eyebrows

| lakrymotsa a răspuns:

Ca sa te inalti trebuie sa astepti pana crestilaughingsi daca vrei sa-ti creasca sanii puneti silicoanelaughing

| Izza_4461 a răspuns:

Pentru a te inalta practica sport, de preferabil baschet. Iar sanii, mie mi-au crescut de la anticonceptionale Dianne35.

| BLURREDLINES a răspuns:

Pai ca sa poti sa te inalti, poti sa faci sport big grin [ma refer la inot]. Poti practica inotul ca sa poti sa te inalti, daca nu esti la inot, poti sa o intrebi pe mama sau tatal tau daca te lasa.big grin. Pentru sani, thinking nu prea stiu, poti sa faci exercitii cum a facut prietena mea big grin poti sa cauti pe net kiss.

Sper ca te-am ajutat, bye si o zi foarte foarte foarte buna :*

| JustMe17 a răspuns:

Faci sport!
Faci exercitii pentru ceea ce vrei u "sa se dezvolte"hee hee:*...

| cataswat a răspuns:

Sa te inalti du-te la Fitness
Sa iti creasca sanii (bea mult lapte, de capra preferabil)

| Pisicutza1998 a răspuns:

Salut! poti sa incepi sa faci sport iti recomand basket sau volei dar nu mult pentru ca o sa te faci mare la maini si picioare dar cresti in legatura cu sanii trebuie sa mananci fructe cu vitamine vitamine multe si sutiene cu burete:* sper sa-ti fie de ajutor! suuces.