| EdinaMaria99 a întrebat:

As putea face ceva sa îmi crească sanii fara a face operatie?

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Relax, sanii mici si mijlocii sunt mult mai sensibili la dezmierdari!
Cine pune mai mult pret pe marimi decat pe omul complex in ansamblu, cu bune si cu rele, are cel putin o problema!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sa il lasi pe iubi sa ii pupe de 5 ori pe zi timp de 10 saptamani rezultate spectaculoase confirm

| corbulalbrosu a răspuns:

Te asigur ca exista foarte multi barbati care nu agreaza "ugerele" in cazul unei femei si te vor accepta asa cum esti doar cu niste sani micuti dar care sa fie fermi si frumosi. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Da - să rămâi gravidă. Din păcate, după un timp vor scădea aproape ca la început, dar vor arăta ceva mai lăsați.

| Nemessys a răspuns:

De ce ai nevoie de asa ceva? Lasa corpul sa se dezvolte cum vrea el.

| Mussette a răspuns:

Daca ai varsta potrivita, asculta sfatul primit de la VerginicaVacaGrasa caci da randament.batting eyelashes Daca sunt prea mari, apar si problemele cu spatele si altele. Mai depinde si de varsta pe care o ai, caci in perioada de crestere vei avea surpria sa mai ccreaca, desi uneori stagneaza o perioada. happy

| deea3507 a răspuns:

Nu ai ce sa faci

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru deea3507):

Nu taia aripile domnisoarei, solutia este sa gaseasca un iubit care sa se joace cu sanii ei

Răspuns utilizator avertizat