| deadmoongirl a întrebat:

Cum decorez clasa in care invat de Craciun?

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Acum este cam tarziu, avand in vedere ca mai sunt doua zile(oficial), nu crezi? Noi avem un amarat de brad...Iti recomand ceva fundite rosii, sau "sosete" specifice Craciunului, insa nu betele sau alte chestii kitchoase. Sarbatori frumoase!

| aligru a răspuns:

Poti decora tabla, sa desenezi oameni de zapada, fulgi de nea, bradut.

Ai putea sa iei cartie creponata si sa faci beteala. e foarte simplu si de efect, de asemenea, daca nu va permiteti sa cumparati ciubotele, le puteti face din hartie si decora cum vreti, ar fi frumos ca fiecare sa faca cate o ciubotica, astfel toti contribuie la decorat.

Succes si sper sa va distrati ornand clasa!