| WTFAAA a întrebat:

Cum fac sa am multi prieteni pe facebook, fara sa mi se blocheze contul?

Răspuns Câştigător
| Kickstart a răspuns:

Dai add la toti pe care ii vezi pe acolo si nu ti se blocheaza contul doar ca nu poti trimite numa vreo 20 de cereri. Cand o sa ai o gramada de prieteni o sa fie enervant, stiu din propria experienta, mai bine dai add la cine cunosti ca oricum se inmultesc ei cu timpu

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Mie mi s-a intamplat de vreo 3 ori sa mi se blocheze contul adica sa nu mai am acces sa dau cereri de prietenie, doar sa le accept. Eu am aproape 400 de prieteni pe facebook si e cam enervant. Parca iti sar creierii din cap cand vezi o poza cu niste... care fac bot in poze. Mai bine iesi pe afara la o plimbare in parc.

| FallingLeaves a răspuns:

De ce ti s-ar bloca?

| WTFAAA explică (pentru FallingLeaves):

Cand trimit cereri multor persoane, si nu mi le accepta, mi se bloacheaza contul 30 de zile