| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac si eu sa schimb numele de pe TPU?

(cine are cel ma detaliat raspuns primeste fundita)

Răspuns Câştigător
| Bubulet a răspuns:

In stanga unde scrie logat cu justinbieber jos scrie editare profil

apoi dai clik pe editare profil si iti apare o pagina pe care scrie:Nume public (username) star si dedesubtul acesteia scrie numele tau il stergi pe actualul dupa care il scrii pe cel dorit de tine... dupa ce ti-ai scris numele dai salvarelove struck

sper ca te am ajutat fundita?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intri la (editare profil) si acolo unde e numele tau dai dublu click pe el il stergi si scrii altul, daca e larg nu poti lasa spatii ca nu il accepta trebuie sa fie impreunat.

| ImmortalQueen a răspuns:

Saluthappy

Pai dai pe Editare profil(in stanga ) si restul te descurci. :*

| Kaz a răspuns:

Intri la Editare Profil si scrii acolo numele apoi salvezi.