| davidar99 a întrebat:

Cum faci scapi de teme foarte usor?
si sa poti sa si iesi afara?

14 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pai le rezolvi asta e cel mai usor copchile

| kitty_9669 a răspuns:

Pai...
Iei de la sfarsitul caietului(la raspunsuri)
Faci ce ti-se pare mai usor si la scoala spui d-nei/d-nlui ca nu ai stiut
Daca ati trecut la o lectie noua nu o faci si zici ca nu ai inteles-o
puppy dog eyes funda? puppy dog eyes plzzz
Succes si nu uita de funda happy :p
p.s.--ce draguta e pisicuta ta de la avatar :d

| Antonia1234 a răspuns (pentru kitty_9669):

Cum sa zica ca nu a stiut? Are mama si tata care inteleg si o invata. Daca faci asta, o sa te intrebe profsorul/profesoara: Dar ce, nu ai mama? Puteai s-o intrebi pe ea!"si daca nu iti faci temele iti pune insuficient in carnet! Asta chiar e cel mai,, prost" raspuns(intre gilimele ca nu prea stiu cum sa zic)!

| kitty_9669 a răspuns (pentru Antonia1234):

Stii Ceva? eu nu tiam cerut tie parerea! Al Meu e Prost?

Poate Al Tau...NU AI COLEGI CARE SA CONFIREME CA AI FOST ACOLO?

| Pauliiici a răspuns:

Pai... Le scrii? Sau poti sa nu le faci, dar nu cred ca profesorii ar fi de acord happy

| MadaZuza a răspuns:

Simplu! Nu le faci laughing

| PRamona a răspuns:

Pai daca inveti dimineata viide la scoala, mananci ( te schimbi) apoi deschizi caietele si te apuci de invatat o sa iti ia cam 2 ore depinde de teme, iar dupa aia o sa ai timp de joaca...
Ai grija sa nu o lalai cu temelewinking

mult succes!

| Antonia1234 a răspuns:

Rupi tema si zici ca nu ai fost in clasalaughing))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici, doamna va rrrrrrog fara teme azi puppy dog eyes sad plz! laughing

| Anonimus11111 a răspuns:

Ca sa scapi de teme trebuie sa le faci. Insa mai exista o solutie: scrii doar cerinta.

| Alyssutzaa a răspuns:

Le faci...dar daca chiar nu ai chef... fale in pauze la scl!winking

| Greeb22 a răspuns:

Sincer nu este foarte indicat sa faci asta pentru ca te furi singur. daca numarul de la nume reprezinta anul in care te-ai nascut, atunci tin sa iti zic ca nu esti pe drumul cel bun.O spune din suflet si din experienta:mai intai responsabilitatea si apoi restul.

| andreidarie a răspuns:

Daca ai la sfarsitul caietului raspunsuri uite-te la raspunsuri! BFTwinking

| Neacsu_Cristi_1996 a răspuns:

Fatile cum ai luat cartea sau ce ati primit fale inainte sa-ti dea ia ca dupa aia stai cu... in sus si faci ce vrei big grin fa cum iti spun eu