| Giuly_3112 a întrebat:

Cum imi fac o galerie pe internet ca sa pun toate imaginile acolo cand postez o imagine pe blogger si scriu "clik aici" si sa apara in galeriea mea.
cum imi fac o galerie?

3 răspunsuri:
| Giuly_3112 explică:

Eu zic pe blogger cum iti faci galerie

| BingBang :D a răspuns:

Sunphoto.com sau. ro sau. org nu mai tin minte big grin
este frumos, iti faci cont

| cby a răspuns:

Sunt mai multe site-uri de hosting/sharing pentru imagini. De exemplu: picasa, flickr, photobucket, dar mai sunt si altele. Trebuie sa iti faci cont pe unul din ele (daca ai cont de yahoo, atunci poti considera ca ai deja cont pe flickr, daca ai cont google, atunci ai acces si la picasa). Orice site ai folosi, in interiorul contului tau poti crea mai multe albume (galerii) pe care le poti chema (poza cu poza sau in slide-show) pe blog. Un exemplu gasesti chiar pe blogul meu (un slide-show creat de photobucket cu pozele dintr-un album) la adresa: http://agenda-mea.blogspot.com/2010/04/dare-de-seama-cu-mea-culpa.html
Sper ca ti-am fost de folos in doar citeva cuvinte, succes! :)