| jhon921 a întrebat:

Salutare, am o întrebare tehnica.
In urma cu 2 zile si-a facut telefonul update la android 13, iar de atunci pe whatapp cand dau sa trimit o imagine cuiva nu imi arata ultimele poze stie cineva de ce?
Pana acum era whatapp- trimite-galerie-alegeam fisierul-si atat. Acum e la fel, dar trebuie sa merg sa selectez cele 3pct din coltul dreapta-galerie si apoi imi apar imaginile noi.
Cum fac sa imi apara din nou imaginile noi direct in whatapp fara a mai cauta in foldere? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

"Avantajele" unui Android nou. Asta e.
Verifica daca Whatsapp are toate permisiunile necesare sub noul Android. Eventual reinstalează aplicatia si vezi daca se schimba ceva.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încearca sa repornesti telefonul si vezi daca merge, daca nu merge reinstaleaza ti din nou whatsap ul deoarece posibil sa dea o eroare si din cauza aceasta sa nu mearga cum mergea inainte.

| king5151 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema

| jhon921 explică (pentru king5151):

Am adaugat la permisiunile whatapp "fotografii si videoclipuri" si acum totul functioneaza ok. Încearcă

| king5151 a răspuns (pentru jhon921):

Mersi frumos, a mers