| mihaitza_5454 a întrebat:

Cum imi schimb numele cu care apar in lista de messenger?

Răspuns Câştigător
| ▬►LollipOp◄▬ a răspuns:

Dai click pe poza de la avatar. contact details. scrii numele. apoi save and close. Sau messenger. my contact details. scrii numele. save and close!batting eyelashes

2 răspunsuri:
| camionagiull a răspuns:

Salut dai click doi pe id care vrei sai schimbi numele si dai contact details la nume iti pui ce doresti la first numele care apare primul si last la sfarsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde iti apare cei din lista apare undeva sus "messenger"," contacts","actions"... dai pe "messenger" ---->> my contact details, scrii la "name" numele care vrei sa apara apoi "save and close"