| mihaitza_5454 a întrebat:

Cum imi schimb numele cu care apar in lista de messenger a celor din lista mea.cu alte cuvinte sa ma vada cu alt nume.

Răspuns Câştigător
| bibi1202 a răspuns:

Simplu. te duci la meniul Actions si dai Send My Contact Details... apoi selectezi persoanele carora vrei sa le trimiti - care vrei sa te vada sub un alt nume -, dai next, dai edit my contact details daca vrei. si apoi dai finish. eventual bifezi si ce vrei sa le,, trimiti'' sa zic asa. [id/nume/nr de tel mai nou]. ei trebuie sa dea doar accept si apoi gata. happy sper ca am ajutat.

1 răspuns:
| amc a răspuns:

Te adaugi in lista ta id tau
iar apoi dai clik dreapta pe id tau si apoi contact details.
scrii acolo ce nume vrei si apoi save and close
apoi dai la fiecare din lista ta numele.
cand iti apare caseta aia unde vb cu cineva intri la "send my contact details".
succes:*

Întrebări recente