| vyperyn a întrebat:

Cum iti petreci u timpul liber?

14 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Iti raspund intrebarilor din timpul tau liberwinking

kratos
| kratos a răspuns:

Net, plimbari, stand alaturi de sotia mea.

| M4RK a răspuns:

Stau la calculator, ma plim cu bicicleta, ma uit la tv, citesc (intrebarile de pe TPU)laughinglaughing

| Cryssy a răspuns:

Stand alaturii de persoanele la care tin sau vorbind cu ele, ajutand oamenii, ascultand muzica...traindu-mi viata. :X

| Orannginna a răspuns:

Citesc, net, film.

| Psihoyounger a răspuns:

Ascultand muzica, lucrand la un proiect cu care am pierdut vreo 3 ani... etc. Chestii linistitoare. Sau dacanu, ma gandesc la ea...

Psihoyounger

| Georgiana2905 a răspuns:

Timpul liber e timp liber iar pentru mine timp liber inseamna distractie, sau relaxare. Daca nu ma distrez, citesc, gatesc, alerg, cand... Atatea sunt de facut incat niciodata nu vei avea timp sa te plictisesti. Imi place enorm sa dansez iar timpul liber imi ofera acesta placere de a ma simti bine. De exemplu maine, fiind in timpul liber voi merge in discoteca unde voi dansa pana la epuizare... Vi si tu?

| Mihaic93 a răspuns:

Citesc kamasutra

| Lale_2033 a răspuns:

Cu prietena incercand sa-i rezolvam vesnicele si eternele si etc probleme existentiale, cu iubitu in oras, vorbesc cu mami si barfim ca fetele, citind o carte sau ascultand muzica si dansand pana nu ma mai asculta picioarele tongue.
Tu cum iti petreci timpul tau liber?

| somniferu a răspuns:

Eu? eu nu am timp liber mult dar cand am timp liber merg la biliard ies cu baietii la o bere sau iesim intr-un club...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursiera, film, muzica, la mici cu niste amici...batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Prin micile plăceri ale vieții!
Pa, pa.

| Andrei_7632 a răspuns:

Ma duc pe afara, ma plimb .sau fac flotaribig grin

| chitz_6355 a răspuns:

Pai ascult muzica, ies cu prietenul si citesc. Astea sunt cele mai linistitoare lucruri pe care le pot face.happy