| cristina41 a întrebat:

Cum iti petreci timpul liber?

Răspuns Câştigător
| Virtualu a răspuns:

Eu mg cu prietenii la o patratzica, biliard sau un footbal p strada.
Da dc intrebi? nu stii ce sa faci cu timpul liber, daca da sunatzi prietenii si du-te la plimbare cu ei si mai vorbitzi (BARFITZI) si voiwinking

2 răspunsuri:
| inessaxxx a răspuns:

Salut imi dedic timpul liber cititului ador sa citesc insa sa fie interesante si desenez am terminat scoala de arte si deci mai schitez cite ceva, imi mai place sa fac poze caut locuri simple si in acelasi timp nedescoperite cam asta fac eu in timpul liber

| dragutza14 a răspuns:

Mergand afara cu prieteni, ma distrez