| ilovecandy a întrebat:

Cum iti petreci timpul liber?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
sar coarda,ascult muzica,dansez,desenez,dorm,fac un puzzle,ma plimb cu rolele,ma uit la un film,stau pe TPU,mai ies pe afara,ma joc cu animalele de companie,stau pe mess,vorbesc la telefon,citesc o revista, imi scot catelul la plimbare, sun niste rude cu care nu am mai vorbit de mult sau ma uit la intrebarile puse la categoria trivia/amuzante.

6 răspunsuri:
| Bteen a răspuns:

Distrandu-ma sau relaxandu-ma. Tu?

| ilovecandy explică (pentru Bteen):

Eu desenez,compun cantece,poezii, povesi, dansez, cant si vorbesc la telefon si pe messbig grin

| GumitzaDePepene a răspuns:

Citind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hoinărind pe : www.faraplictiseala.weebly.com!

| Alexycys2000 a răspuns:

Merg la filme, ma joc pe calculator, ma duc la prieteni etc.

| Alexandru_Bucalae_2000 a răspuns:

Jucand jocuri in retea